- Ленка Павловић 3/2-математика 1.НАГРАДА
- Марко Тојагић 3/2-математика 2.НАГРАДА
- Давид Петровић 5/1-математика 3.НАГРАДА
- Андреј Живановић 5/1-биологија 2.НАГРАДА
- Илија Вучковић 5/2-математика 3.НАГРАДА
- Јована Пирковић 5/2-математика 3.НАГРАДА
- Василије Јовановић 5/2-српски 2.НАГРАДА, историја 2.НАГРАДА
- Матеја Вујанац 5/4-српски 2.НАГРАДА
- Бранислав Стевановић 5/4-српски 2.НАГРАДА
- Милица Ђорђевић 5/3-биологија 2.НАГРАДА
- Павле Станојевић 5/3-ТиТ МЕСТО
- Мирослав Малиш 5/3-српски 2.НАГРАДА, математика 2.НАГРАДА
- Богдана Стојановић 5/4-ТиТ 1.МЕСТО
- Филип Пауновић 5/4-ТиТ МЕСТО
- Лазар Зорић 6/1-историја 3.НАГРАДА
- Богдан Марић 6/1-математика 1.НАГРАДА, физика 1.НАГРАДА
- Вељко Славковић 6/2-ТиТ 2.МЕСТО
- Ивана Бркић 6/3-српски2.НАГРАДА, математика 2.НАГРАДА,физика2.НАГРАДА
- Уна Милорадовић 6/3-физика 3.НАГРАДА
- Мартин Фуртула 7/2-српски 3.НАГРАДА
- Хелена Бошковић 7/2-ТиТ 2.МЕСТО
- Јована Илијевски 7/2- хемија 1.НАГРАДА
- Огњен Јовановић 7/4-географија 2.НАГРАДА
- Виктор Петковић 7/4-географија 3.НАГРАДА
- Мина Павловић 7/4-српски 3.НАГРАДА, математика 2.НАГРАДА,физика 1.НАГРАДА
- Димитрије Савић 7/3-физика 3НАГРАДА
- Павле Стевановић 7/4-историја 3.НАГРАДА
- Миња Спакић Баруџић 8/1-српски 1.НАГРАДА
- Лука Заграђанин 8/1-српски 2.НАГРАДА
- Нађа Весић 8/1-енглески језик НАГРАДА
- Матија Симовић 8/1-ТиТ 2.МЕСТО
- Исидора Росић 8/2-географија 2.НАГРАДА
- Јована Илић 8/3- хемија 2.НАГРАДА
- Никола Лазић 8/4-географија 3.НАГРАДА
СПОРТ:
ПОЈЕДИНАЧНО
- Гаврило Вулевић 6/2 Атлетика 1.МЕСТО
- Коста Карић 6/4 Атлетика
- Павле Петровић 7/3 Атлетика
- Матеа Лабан 5/1 Пливање 1.МЕСТО
- Маша Марковић 7/4 Пливање 1.МЕСТО
- Петра Спасић 8/4 Стрељаштво МЕСТО
- Матија Павловић 8/4 Стрељаштво МЕСТО
ЕКИПНО
ПИОНИРКЕ Кошарка 5/5-1.МЕСТО ОКРУЖНО 2.МЕСТО МЕЂУОКРУЖНО
3/3 -1.МЕСТО ОКРУЖНО 2.МЕСТО МЕЂУОКРУЖНО
- Николина Сретеновић 8/3
- Милена Павловић 7/3
- Јања Миловановић 8/1
- Ленка Вулевић 6/2
- Нађа Цвијетић 6/4
ПИОНИРИ Кошарка 5/5 -1.МЕСТО ОКРУЖНО -2.МЕСТО ОКРУЖНО
3/3 -1.МЕСТО ОКРУЖНО -3.МЕСТО МЕЂУОКРУЖНО
- Зоран Милојевић 8/3
- Јанко Обрадовић 8/4
- Андрија Трајковић 8/4
- Леон Дељхуса 7/3
- Јован Ристић 8/1
- Огњен Младеновић 8/4
РЕПУБЛИЧКО
Мина Павловић 7/4 математика 1.НАГРАДА и
УЧЕШЋЕ НА МАТЕМАТИЧКОЈ ОЛИМПИЈАДИ
физика 1.НАГРАДА,
српски језик УЧЕШЋЕ
Богдан Марић 6/1 математика 3.НАГРАДА,
физика 3.НАГРАДА
Ивана Бркић 6/3 физика 3.НАГРАДА
Павле Станојевић ТиТ-Смотра “Шта знаш о саобраћају”
Павле Стевановић 7/4-историја УЧЕШЋЕ
Миња Спакић Баруџић 8/1-српски језик УЧЕШЋЕ
Лука Заграђанин 8/1-српски језик УЧЕШЋЕ
СПОРТ
Матеа Лабан 5/1 Пливање
Маша Марковић 7/4 Пливање
Петра Спасић 8/4 Стрељаштво 6.МЕСТО
Матија Павловић 8/4 Стрељаштво 5.МЕСТО